2. Procedure
Procedure
Title: Touchscreens
Description: De opdracht betreft de levering van en de service op Touchscreens. De aanbesteding wordt georganiseerd door Kinderstad, Xpect013 en Mondiaen. Voor een overzicht van de omvang gemiddeld per jaar over de looptijd per aanbestedende dienst verwijzen wij u naar de aanbestedingsleidraad.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30231320 Touch screen monitors
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: - -
Internal identifier: 1