2. Procedure
Procedure
Title: Přestavba a dovybavení Kliniky infekčního lékařství ve FN Ostrava
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky je realizace díla „Přestavba a dovybavení Kliniky infekčního lékařství ve FN Ostrava“, spočívající v provedení stavebních prací, dodávek a služeb za účelem rozšíření a modernizace Kliniky infekčního lékařství, a to jak její lůžkové, tak ambulantní části. Předmět plnění zahrnuje zejména vybudování dvoupodlažní nástavby, dvou schodišťových vertikál, částečnou rekonstrukci interiéru KIL, a to včetně technického a technologického vybavení. Bližší informace k realizaci předmětu plnění jsou uvedeny v ZD.
Internal identifier: OŘN-46/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45453100 Refurbishment work, 45215100 Construction work for buildings relating to health
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: viz ZD