737659-2026 - Competition
Lithuania – Artificial parts of the body – Mokymo priemones slaugai (tarptautinis)
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Mokymo priemones slaugai (tarptautinis)
Description: VšĮ Kauno kolegija planuoja įsigyti mokymo priemones slaugai. Pirkimo objektas skaidomas į dalis: I-a pirkimo objekto dalis „Anatominiai modeliai“; II-a pirkimo objekto dalis „Mokomasis defibriliatorius“; III-a pirkimo objekto dalis „Traumų ir žaizdų modeliai“; IV-a pirkimo objekto dalis „Užspringimo manekenai“; V-a pirkimo objekto dalis „Pilno kūno suaugusio paciento slaugos manekenas“; VI-a pirkimo objekto dalis „Šlapimo kateterizavimo simuliatorius“; VII-a pirkimo objekto dalis „Veninės prieigos procedūrų mokymo simuliatoriai“; VIII-a pirkimo objekto dalis „Gaivinimo manekenai“; IX-a pirkimo objekto dalis „Mokomieji simuliatoriai“.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33184000 Artificial parts of the body
Additional classification (cpv): 33100000 Medical equipments, 33184000 Artificial parts of the body
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: I-a pirkimo objekto dalis „Anatominiai modeliai“
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: II-a pirkimo objekto dalis „Mokomasis defibriliatorius“
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: III-a pirkimo objekto dalis „Traumų ir žaizdų modeliai“
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: IV-a pirkimo objekto dalis „Užspringimo manekenai“
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: V-a pirkimo objekto dalis „Pilno kūno suaugusio paciento slaugos manekenas“
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: VI-a pirkimo objekto dalis „Šlapimo kateterizavimo simuliatorius“
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: VII-a pirkimo objekto dalis „Veninės prieigos procedūrų mokymo simuliatoriai“
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: VIII-a pirkimo objekto dalis „Gaivinimo manekenai“
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: IX-a pirkimo objekto dalis „Mokomieji simuliatoriai“
Internal identifier: 9