737768-2023 - Result
Netherlands – Software supply services – Microsoft Licenties HLTsamen
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Microsoft Licenties HLTsamen
Description: Doelstelling van deze aanbesteding is om een geschikte leverancier te vinden voor het leveren van Microsoft Licenties middels een Enterprise contract. Met deze aanbesteding wenst de aanbestedende dienst een inschrijver te contracteren die in staat is de licenties te leveren, conform de eisen die in deze aanbestedingsdocumenten zijn vermeld. - 35 x Office 365 E1 - 100 x Office 365 E3 - 750 x Office 365 E5 - 800 x Enterprise Mobility Suite - 800 x Defender for Office Plan 1 - 850 x Windows Enterprise - 84 x Windows Server Datacenter Core Licenties - 2 x SQL Enterprise Core Licenties
Internal identifier: HLT 202303 PRJ-2300098
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72268000 Software supply services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Niet van toepassing.