737781-2026 - Competition
Romania – Electric motors – Motor electric CR 47144
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Motor electric CR 47144
Description: Achizitionarea motorului electric, conform cerintelor Caietului de sarcini CR 47144 impreuna cu erata caietului de sarcini Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor este de 20 zile. Entitatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari sau informatiilor suplimentare in a 11–a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor Entitatea contractanta va raspunde doar la solicitarile de clarificari adresate de operatorii economici pana la termenul-limita stabilit
Internal identifier: 10874881/2026/2089.002
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 31110000 Electric motors
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: Achizitie Motor electric in conformitate cu caietul de sarcini al CR 47144 impreuna cu erata caietului de sarcini
Internal identifier: 1