2. Procedure
Procedure
Title: Sukcesywne dostawy sprzętu jednorazowego użytku do wykonywania zabiegów z zakresu ablacji PFA wraz z dzierżawą generatora do zabiegów ablacji PFA z akcesoriami i monitorem
Description: Przedmiotem zamówienia są Sukcesywne dostawy sprzętu jednorazowego użytku do wykonywania zabiegów z zakresu ablacji PFA wraz z dzierżawą generatora do zabiegów ablacji PFA z akcesoriami i monitorem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 2 do SWZ tj. Formularz cenowo techniczny.
Internal identifier: LM.261.51.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33141200 Catheters
Additional classification (cpv): 33141240 Catheter accessories, 33100000 Medical equipments, 33140000 Medical consumables, 33195100 Monitors
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie nr 1
Description: Sukcesywne dostawy sprzętu jednorazowego użytku do wykonywania zabiegów z zakresu ablacji PFA, zwanego dalej wyrobami, spełniającego wymagania techniczno-eksploatacyjne określone w tabeli nr 1 oraz dzierżawa generatora do zabiegów ablacji PFA wraz z akcesoriami i monitorem EKG z funkcją synchronizacji (wyzwalania) z załamkiem R, kompatybilnym z oferowanym generatorem – w konfiguracji wymaganej przez producenta do prawidłowej pracy systemu.