737905-2026 - Competition
Greece – Accounting services – ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΜΕΣΩ ΕΣΗΔΗΣ ΓΙΑ ΤΗN ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΙΚΩΝ ΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ, ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΩΝ ΚΑΙ ΣΥΝΑΦΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΜΕΣΩ ΕΣΗΔΗΣ ΓΙΑ ΤΗN ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΙΚΩΝ ΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ, ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΩΝ ΚΑΙ ΣΥΝΑΦΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
Description: Παροχή υποστηρικτικών λογιστικών, φορολογικών και συναφών υπηρεσιών για χρονική διάρκεια είκοσι έξι (26) μηνών.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79211000 Accounting services
Additional classification (cpv): 79220000 Fiscal services
5. Lot
Lot: LOT-0002
Title: LOT-0001
Description: Παροχή υποστηρικτικών λογιστικών, φορολογικών και συναφών υπηρεσιών για χρονική διάρκεια είκοσι έξι (26) μηνών