2. Procedure
Procedure
Title: A-32/26; Izdelava strokovnih podlag za odločitev o zamenjavi sistema napetosti vozne mreže na javni železniški infrastrukturi
Description: Izdelava strokovnih podlag za odločitev o zamenjavi sistema napetosti vozne mreže na javni železniški infrastrukturi
Internal identifier: 43001-182/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 607406