738432-2026 - Competition
Czechia – Repair, maintenance and associated services of vehicles and related equipment – Výběr servisního střediska pro servis a opravy traktorů a ostatní zemědělské techniky v majetku Správy NP Šumava_2027 - 2028
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Výběr servisního střediska pro servis a opravy traktorů a ostatní zemědělské techniky v majetku Správy NP Šumava_2027 - 2028
Description: Předmětem veřejné zakázky je uzavření písemné rámcové dohody mezi Zadavatelem a v rámci každé části vybraným Dodavatelem pro provádění záručního a pozáručního servisu, záručních oprav, garančních oprav, údržby a pozáručních oprav i oprav po dopravních nehodách traktorů značky Zetor a John Deere, přívěsů a lesní a zemědělské techniky v majetku Správy Národního parku Šumava. Veřejná zakázka je dle § 35 ZZVZ dělena na 3 části. - Část A_Traktory Zetor - Část B_Traktory John Deere - Část C_Přívěsy, lesní a zemědělská technika
Internal identifier: Výběr servisního střediska pro servis a opravy traktorů a ostatní zemědělské techniky v majetku Správy NP Šumava_2027 - 2028
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: dle § 56 ZZVZ
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50100000 Repair, maintenance and associated services of vehicles and related equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Část A_Traktory Zetor
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky „Výběr servisního střediska pro servis a opravy traktorů a ostatní zemědělské techniky v majetku Správy NP Šumava_2027 - 2028”_Část A_Traktory Zetor je provádění záručního a pozáručního servisu, záručních oprav, garančních oprav, údržby a pozáručních oprav i oprav po dopravních nehodách traktorů značky Zetor v majetku Správy Národního parku Šumava. Záručním a pozáručním servisem jsou míněny zejména pravidelné servisní prohlídky stanovené výrobcem na jednotlivé typy vozidel a techniky. Bližší specifikace ve smyslu přehledu současného stavu vozového parku je předmětem Přílohy č. 1a zadávací dokumentace – Položkový rozpočet.
Internal identifier: Část A_Traktory Zetor
Lot: LOT-0003
Title: Část C_Přívěsy, lesní a zemědělská technika
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky „“Výběr servisního střediska pro servis a opravy traktorů a ostatní zemědělské techniky v majetku Správy NP Šumava_2027 - 2028”_Část C_Přívěsy, lesní a zemědělská technika je provádění záručního a pozáručního servisu, záručních oprav, údržby a pozáručních oprav i oprav po dopravních nehodách přívěsů, lesní a zemědělské techniky v majetku Správy Národního parku Šumava. Záručním a pozáručním servisem jsou míněny zejména pravidelné servisní prohlídky stanovené výrobcem na jednotlivé typy vozidel a techniky. Bližší specifikace ve smyslu přehledu současného stavu vozového parku je předmětem č. 1c zadávací dokumentace – Položkový rozpočet.
Internal identifier: Část C_Přívěsy, lesní a zemědělská technika
Lot: LOT-0002
Title: Část B_Traktory John Deere
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky „Výběr servisního střediska pro servis a opravy traktorů a ostatní zemědělské techniky v majetku Správy NP Šumava_2027 - 2028”_Část B_Traktory John Deere je provádění záručního a pozáručního servisu, záručních oprav, garančních oprav, údržby a pozáručních oprav i oprav po dopravních nehodách traktorů značky John Deere v majetku Správy Národního parku Šumava. Záručním a pozáručním servisem jsou míněny zejména pravidelné servisní prohlídky stanovené výrobcem na jednotlivé typy vozidel a techniky. Bližší specifikace ve smyslu přehledu současného stavu vozového parku je předmětem Přílohy č. 1b zadávací dokumentace – Položkový rozpočet.
Internal identifier: Část B_Traktory John Deere