738492-2026 - Competition
Czechia – Hydro-electric plant construction work – MVE Libštejnský mlýn
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Works - Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: MVE Libštejnský mlýn
Description: Kompletní zhotovení stavby MVE Libštejnský mlýn vč. dodávky technologie, sestávající se zejména z: - stavebních prací spočívajících ve zhotovení kompletní stavby vodního díla – malé vodní elektrárny (MVE) vč. vtokového objektu, vč. úprav přívodního kanálu (náhonu), vč. oprav příjezdové cesty v rozsahu nezbytném pro staveništní dopravu, - dodávky a montáže technologie MVE vč. uvedení do provozu paralelně s DS ČEZ (UPOS, UTP), - dodávky a montáže vyvedení výkonu MVE na hladině 22 kV vč. suchého transformátoru se sníženými ztrátami a rozvaděče VN.
Internal identifier: 2026-01
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Additional nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 45251120 Hydro-electric plant construction work
Additional classification (cpv): 42112210 Water wheels, 45315200 Turbine works
5. Lot
Lot: LOT-0001