2. Procedure
Procedure
Title: Javno naročilo za oddajo naročila storitev po odprtem postopku za dobavo blaga in izvedbo storitev pri vzdrževanju flote helikopterjev slovenske policije proizvajalca Leonardo S.p.A., tipov Agusta-Westland AW-169 in Agusta A109
Description: Dobavo blaga in izvedba storitev pri vzdrževanju flote helikopterjev slovenske policije proizvajalca Leonardo S.p.A., tipov Agusta-Westland AW-169 in Agusta A109
Internal identifier: JN 430-981/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Additional nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 50212000 Repair and maintenance services of helicopters
Additional classification (cpv): 34731700 Parts for helicopters
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 607471