738564-2026 - Competition
Czechia – Construction work – PŘÍSTAVBA A NÁSTAVBA ZŠ KUTNOHORSKÁ 36, PRAHA - DOLNÍ MĚCHOLUPY – II. etapa
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Works
2. Procedure
Procedure
Title: PŘÍSTAVBA A NÁSTAVBA ZŠ KUTNOHORSKÁ 36, PRAHA - DOLNÍ MĚCHOLUPY – II. etapa
Description: Předmětem veřejné zakázky je realizace stavebních prací spočívajících v přístavbě a nástavbě objektu Základní školy Kutnohorská 36 v Praze – Dolních Měcholupech podle projektové dokumentace pro provádění stavby. Součástí plnění je zejména nástavba středního traktu školy a propojovacího krčku o jedno nadzemní podlaží, stavební úpravy stávajících konstrukcí, demolice nezbytných částí objektu, realizace nových učeben, kabinetů, sborovny, sociálního zázemí a technické učebny, provedení souvisejících profesí, technických zařízení budovy a všech dalších prací nezbytných pro řádné dokončení a uvedení stavby do užívání. Bližší specifikace v rámci ZD.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45214210 Primary school construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1