738604-2026 - Competition
Poland – X-ray devices – Zakup aparatu rentgenowskiego (RTG) stacjonarnego w ramach realizowanego Projektu Nr FENX.06.01-IP.03-0036/25 pn.: "Rozwój ambulatoryjnej opieki specjalistycznej poprzez doposażenie i modernizację Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc w Warszawie”.
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup aparatu rentgenowskiego (RTG) stacjonarnego w ramach realizowanego Projektu Nr FENX.06.01-IP.03-0036/25 pn.: "Rozwój ambulatoryjnej opieki specjalistycznej poprzez doposażenie i modernizację Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc w Warszawie”.
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup aparatu rentgenowskiego (RTG) stacjonarnego – 1 kpl. w ramach realizowanego Projektu Nr FENX.06.01-IP.03-0036/25 pn.: "Rozwój ambulatoryjnej opieki specjalistycznej poprzez doposażenie i modernizację Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc w Warszawie”.
Internal identifier: AP.26.20.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33111000 X-ray devices
Additional classification (cpv): 45453000 Overhaul and refurbishment work, 90511000 Refuse collection services, 30214000 Workstations, 48180000 Medical software package
5. Lot
Lot: LOT-0001