2. Procedure
Procedure
Title: Aptiekas aprīkojuma iegāde un tehniskā apkalpošana. 2.daļa. Peristaltiskais sūknis (atkārtots)
Description: Aptiekas aprīkojuma iegāde un tehniskā apkalpošana. 2.daļa. Peristaltiskais sūknis (atkārtots)
Internal identifier: BKUS 2026/94
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 42122510 Peristaltic pumps
5. Lot
Lot: LOT-0000