738845-2026 - Competition
Lithuania – Gully emptiers – NAUDOTO KROVININIO AUTOMOBILIO SU KEIČIAMA KĖBULO ĮRANGA PIRKIMAS
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: NAUDOTO KROVININIO AUTOMOBILIO SU KEIČIAMA KĖBULO ĮRANGA PIRKIMAS
Description: Per Neringos CPO. Perkančioji organizacija - BĮ Paslaugos Neringai. Perkamas vienas naudotas krovininis (N3 kategorijos) automobilis su keičiama kėbulo įranga (plačiau - Techninėje specifikacijoje). Biudžetas viešinamas 150,000.00 Eur be PVM (181,500.00 Eur su PVM).
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144410 Gully emptiers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0