See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawę asortymentu medycznego jednorazowego użytku, na blok operacyjny, systemu do pobierania materiału do badań
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa asortymentu medycznego jednorazowego użytku, na blok operacyjny, systemu do pobierania materiału do badań (pakiety 1-22) których szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ
Previous notice: 764576-2025
Previous notice: 762116-2025
Internal identifier: EZ/215/66/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, wyznaczając termin składania ofert, skorzystał z dyspozycji art. 138 ust 2 pkt. 1) ustawy PZP, gdyż opublikowano wstępne ogłoszenie informacyjne, o którym mowa w art. 89, zawierające wszystkie informacje wymagane dla ogłoszenia o zamówieniu
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables
Additional classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet 1
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa asortymentu medycznego jednorazowego użytku, na blok operacyjny, systemu do pobierania materiału do badań,których szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Options:
Description of the options: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji polegającego na zwiększeniu ilości przedmiotu zamówienia w stosunku do zamówienia podstawowego. Ilość zamówienia w ramach prawa opcji podano w załączniku Nr 2 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia – Formularze cenowe). Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego pisemnego oświadczenia woli w przedmiocie skorzystania z prawa opcji w określonym przez niego zakresie.
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet 2
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet 3
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet 4
Lot: LOT-0005
Title: Pakiet 5
Lot: LOT-0006
Title: Pakiet 6
Lot: LOT-0007
Title: Pakiet 7
Lot: LOT-0008
Title: Pakiet 8
Lot: LOT-0009
Title: Pakiet 9
Lot: LOT-0010
Title: Pakiet 10
Lot: LOT-0011
Title: Pakiet 11
Lot: LOT-0012
Title: Pakiet 12
Lot: LOT-0013
Title: Pakiet 13
Lot: LOT-0014
Title: Pakiet 14
Lot: LOT-0015
Title: Pakiet 15
Lot: LOT-0016
Title: Pakiet 16
Lot: LOT-0017
Title: Pakiet 17
Lot: LOT-0018
Title: Pakiet 18
Lot: LOT-0019
Title: Pakiet 19
Lot: LOT-0020
Title: Pakiet 20
Lot: LOT-0021
Title: Pakiet 21
Lot: LOT-0022
Title: Pakiet 22