738912-2026 - Competition
Poland – Pharmaceutical products – „Zakup i sukcesywna dostawa leków"
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: „Zakup i sukcesywna dostawa leków"
Description: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa leków dla Zespołu Szpitali Miejskich ul. Strzelców Bytomskich 11 w Chorzowie w ilości i opisie określonych w Specyfikacji asortymentowo-cenowej (dalej w treści SAC) stanowiącej załącznik nr 2 do niniejszej SWZ. Przedmiot zamówienia obejmuje 67 Pakietów, których nazwy zostały określone i opisane w załączniku nr 2- SAC.
Internal identifier: ZSM/ZP/31/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet 1- Antybiotyki przeciwgrzybicze
Description: Pakiet 1- Antybiotyki przeciwgrzybicze (2 pozycje asortymentowe)
Internal identifier: PAKIET 1
Options:
Description of the options: Zamawiający na podstawie art. 441 ust. 1 UPZP przewiduje zmianę umowy poprzez zastrzeżenie możliwości zastosowania prawa opcji do zmniejszenia ilości asortymentu stanowiącego przedmiot zamówienia ujętego w SAC stanowiącej załącznik nr 2 do umowy. W związku z powyższym, Zamawiający zastrzega, iż: - Maksymalny poziom zamówienia – wynosi 100% wartości danego pakietu stanowiącego przedmiot umowy ujęty w SAC, który może ale nie musi zostać zrealizowany w okresie realizacji umowy. - Minimalny poziom zamówienia – wynosi 50% wartości danego pakietu stanowiącego przedmiot umowy ujęty w SAC, który zostanie zrealizowany w okresie realizacji umowy. - Pozostałe 50% wartości danego pakietu stanowiącego przedmiot umowy ujęty w załączniku nr 2 do umowy, którego realizacja jest uzależniona od potrzeb Zamawiającego związanych z wykonywanymi badaniami na rzecz hospitalizowanych pacjentów, z którego Zamawiający może, ale nie musi skorzystać w okresie realizacji umowy. Stosowanie „prawa opcji” opisanego powyżej celem realizacji bieżących dostaw nie wymaga aneksu do umowy. W trakcie obowiązywania umowy Zamawiający może skorzystać z prawa wynikającego z przepisu art. 455 ust. 1 pkt. 1) UPZP i właściwych postanowień umowy obejmującego dopuszczalność zwiększenia do 30% wartości przedmiotu zamówienia obejmującego pozycje zawarte w specyfikacji asortymentowo-cenowej (dalej w treści: SAC) - po cenach jednostkowych wskazanych w SAC z zastrzeżeniem opisanym w § 6 Projektowanych postanowień umowy.
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet 2- Antybiotyki
Description: Pakiet 2- Antybiotyki (18 pozycji asortymentowych)
Internal identifier: PAKIET 2
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet 3- Antybiotyki 2
Description: Pakiet 3- Antybiotyki 2 (48 pozycji asortymentowych)
Internal identifier: PAKIET 3
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet 4- Leki 1
Description: Pakiet 4- Leki 1 (12 pozycji asortymentowych)
Internal identifier: PAKIET 4
Lot: LOT-0005
Title: Pakiet 5- Leki 2
Description: Pakiet 5- Leki 2 (8 pozycji asortymentowych)
Internal identifier: PAKIET 5
Lot: LOT-0006
Title: Pakiet 6- Leki 3
Description: Pakiet 6- Leki 3 (46 pozycji asortymentowych)
Internal identifier: PAKIET 6
Lot: LOT-0007
Title: Pakiet 7- Leki złożone
Description: Pakiet 7- Leki złożone (69 pozycji asortymentowych)
Internal identifier: PAKIET 7
Lot: LOT-0008
Title: Pakiet 8- Leki 4
Description: Pakiet 8- Leki 4 (46 pozycji asortymentowych)
Internal identifier: PAKIET 8
Lot: LOT-0009
Title: Pakiet 9- Leki 5
Description: Pakiet 9- Leki 5 (53 pozycje asortymentowe)
Internal identifier: PAKIET 9
Lot: LOT-0010
Title: Pakiet 10- Leki 6
Description: Pakiet 10- Leki 6 (20 pozycji asortymentowych)
Internal identifier: PAKIET 10
Lot: LOT-0011
Title: Pakiet 11- Leki neurologiczne
Description: Pakiet 11- Leki neurologiczne (83 pozycje asortymentowe)
Internal identifier: PAKIET 11
Lot: LOT-0012
Title: Pakiet 12- Leki 7
Description: Pakiet 12- Leki 7 (29 pozycji asortymentowych)
Internal identifier: PAKIET 12
Lot: LOT-0013
Title: Pakiet 13- Leki 8
Description: Pakiet 13- Leki 8 (37 pozycji asortymentowych)
Internal identifier: PAKIET 13
Lot: LOT-0014
Title: Pakiet 14- Leki 9
Description: Pakiet 14- Leki 9 (27 pozycji asortymentowych)
Internal identifier: PAKIET 14
Lot: LOT-0015
Title: Pakiet 15- Leki krążeniowe
Description: Pakiet 15- Leki krążeniowe (33 pozycje asortymentowe)
Internal identifier: PAKIET 15
Lot: LOT-0016
Title: Pakiet 16- Leki i Substancje recepturowe
Description: Pakiet 16- Leki i Substancje recepturowe (45 pozycji asortymentowych)
Internal identifier: PAKIET 16
Lot: LOT-0017
Title: Pakiet 17- Narkotyki i psychotropy
Description: Pakiet 17- Narkotyki i psychotropy (46 pozycji asortymentowych)
Internal identifier: PAKIET 17
Lot: LOT-0018
Title: Pakiet 18- Płyny
Description: Pakiet 18- Płyny (43 pozycji asortymentowych)
Internal identifier: PAKIET 18
Lot: LOT-0019
Title: Pakiet 19- Leki różne
Description: Pakiet 19- Leki różne (15 pozycji asortymentowych)
Internal identifier: PAKIET 19
Lot: LOT-0020
Title: Pakiet 20- Leki różne 2
Description: Pakiet 20- Leki różne 2 (157 pozycji asortymentowych)
Internal identifier: PAKIET 20
Lot: LOT-0021
Title: Pakiet 21- Leki różne 3
Description: Pakiet 21- Leki różne 3 (68 pozycji asortymentowych)
Internal identifier: PAKIET 21
Lot: LOT-0022
Title: Pakiet 22- Leki 10
Description: Pakiet 22- Leki 10 (30 pozycji asortymentowych)
Internal identifier: PAKIET 22
Lot: LOT-0023
Title: Pakiet 23- Leki zwiotczające
Description: Pakiet 23- Leki zwiotczające (2 pozycje asortymentowe)
Internal identifier: PAKIET 23
Lot: LOT-0024
Title: Pakiet 24- Wziewy
Description: Pakiet 24- Wziewy (3 pozycje asortymentowe)
Internal identifier: PAKIET 24
Lot: LOT-0025
Title: Pakiet 25- Leki 11
Description: Pakiet 25- Leki 11 (40 pozycji asortymentowych)
Internal identifier: PAKIET 25
Lot: LOT-0026
Title: Pakiet 26- Leki 12
Description: Pakiet 26- Leki 12 (18 pozycji asortymentowych)
Internal identifier: PAKIET 26
Lot: LOT-0027
Title: Pakiet 27- Leki anestezjologiczne
Description: Pakiet 27- Leki anestezjologiczne (17 pozycji asortymentowych)
Internal identifier: PAKIET 27
Lot: LOT-0028
Title: Pakiet 28- Leki różne 4
Description: Pakiet 28- Leki różne 4 (9 pozycji asortymentowych)
Internal identifier: PAKIET 28
Lot: LOT-0029
Title: Pakiet 29- Leki różne 5
Description: Pakiet 29- Leki różne 5 (18 pozycji asortymentowych)
Internal identifier: PAKIET 29
Lot: LOT-0030
Title: Pakiet 30- Leki 13
Description: Pakiet 30- Leki 13 (35 pozycji asortymentowych)
Internal identifier: PAKIET 30
Lot: LOT-0031
Title: Pakiet 31- Leki złożone 2
Description: Pakiet 31- Leki złożone 2 (20 pozycji asortymentowych)
Internal identifier: PAKIET 31
Lot: LOT-0032
Title: Pakiet 32- Leki 14
Description: Pakiet 32- Leki 14 (28 pozycji asortymentowych)
Internal identifier: PAKIET 32
Lot: LOT-0033
Title: Pakiet 33- Leki 15
Description: Pakiet 33- Leki 15 (12 pozycji asortymentowych)
Internal identifier: PAKIET 33
Lot: LOT-0034
Title: Pakiet 34- Leki różne 6
Description: Pakiet 34- Leki różne 6 (55 pozycji asortymentowych)
Internal identifier: PAKIET 34
Lot: LOT-0035
Title: Pakiet 35- Leki różne 7
Description: Pakiet 35- Leki różne 7 (16 pozycji asortymentowych)
Internal identifier: PAKIET 35
Lot: LOT-0036
Title: Pakiet 36- Gazy anestetyczne 1
Description: Pakiet 36 - Gazy anestetyczne 1 (1 pozycja asortymentowa)
Internal identifier: PAKIET 36
Lot: LOT-0037
Title: Pakiet 37- Leki 16
Description: Pakiet 37- Leki 16 (3 pozycje asortymentowe)
Internal identifier: PAKIET 37
Lot: LOT-0038
Title: Pakiet 38- Antidota
Description: Pakiet 38- Antidota (1 pozycja asortymentowa)
Internal identifier: PAKIET 38
Lot: LOT-0039
Title: Pakiet 39- Cytostatyki 1
Description: Pakiet 39- Cytostatyki 1 (18 pozycji asortymentowych)
Internal identifier: PAKIET 39
Lot: LOT-0040
Title: Pakiet 40- Cytostatyki 2
Description: Pakiet 40- Cytostatyki 2 (6 pozycji asortymentowych)
Internal identifier: PAKIET 40
Lot: LOT-0041
Title: Pakiet 41- Onkologia
Description: Pakiet 41- Onkologia (1 pozycja asortymentowa)
Internal identifier: PAKIET 41
Lot: LOT-0042
Title: Pakiet 42- Cytostatyki 3
Description: Pakiet 42- Cytostatyki 3 (53 pozycje asortymentowe)
Internal identifier: PAKIET 42
Lot: LOT-0043
Title: Pakiet 43- Immunoglobuliny poza programem
Description: Pakiet 43- Immunoglobuliny poza programem (1 pozycja asortymentowa)
Internal identifier: PAKIET 43
Lot: LOT-0044
Title: Pakiet 44- IMMUNOGLOBULINA 2
Description: Pakiet 44- IMMUNOGLOBULINA 2 (2 pozycje asortymentowe)
Internal identifier: PAKIET 44
Lot: LOT-0045
Title: Pakiet 45- Albuminy i Immunoglobuliny
Description: Pakiet 45- Albuminy i Immunoglobuliny (6 pozycji asortymentowych)
Internal identifier: PAKIET 45
Lot: LOT-0046
Title: Pakiet 46- Szczepionki
Description: Pakiet 46- Szczepionki (2 pozycje asortymentowe)
Internal identifier: PAKIET 46
Lot: LOT-0047
Title: Pakiet 47-Immunoglobuliny 3
Description: Pakiet 47-Immunoglobuliny 3 (1 pozycja asortymentowa)
Internal identifier: PAKIET 47
Lot: LOT-0048
Title: Pakiet 48- Żywienie enteralne
Description: Pakiet 48- Żywienie enteralne (76 pozycji asortymentowych)
Internal identifier: PAKIET 48
Lot: LOT-0049
Title: Pakiet 49- Płyny infuzyjne, żywienie do- i pozajelitowe
Description: Pakiet 49- Płyny infuzyjne, żywienie do- i pozajelitowe (95 pozycji asortymentowych)
Internal identifier: PAKIET 49
Lot: LOT-0050
Title: Pakiet 50- Płyny infuzyjne żywienie dojelitowe i pozajelitowe
Description: Pakiet 50- Płyny infuzyjne żywienie dojelitowe i pozajelitowe (73 pozycje asortymentowe)
Internal identifier: PAKIET 50
Lot: LOT-0051
Title: Pakiet 51- Leki różne 8
Description: Pakiet 51- Leki różne 8 (25 pozycji asortymentowych)
Internal identifier: PAKIET 51
Lot: LOT-0052
Title: Pakiet 52- Żywienie enteralne 2
Description: Pakiet 52- Żywienie enteralne 2 (12 pozycji asortymentowych)
Internal identifier: PAKIET 52
Lot: LOT-0053
Title: Pakiet 53- Leki różne 9
Description: Pakiet 53- Leki różne 9 (12 pozycji asortymentowych)
Internal identifier: PAKIET 53
Lot: LOT-0054
Title: Pakiet 54- Cytostatyki 4
Description: Pakiet 54- Cytostatyki 4 (4 pozycje asortymentowe)
Internal identifier: PAKIET 54
Lot: LOT-0055
Title: Pakiet 55- Środki kontrastowe 1
Description: Pakiet 55- Środki kontrastowe 1(6 pozycji asortymentowych)
Internal identifier: PAKIET 55
Lot: LOT-0056
Title: Pakiet 56- Środki kontrastowe 2
Description: Pakiet 56- Środki kontrastowe 2 (3 pozycje asortymentowe)
Internal identifier: PAKIET 56
Lot: LOT-0057
Title: Pakiet 57- Środki kontrastowe 3
Description: Pakiet 57- Środki kontrastowe 3 (7 pozycji asortymentowych)
Internal identifier: PAKIET 57
Lot: LOT-0058
Title: Pakiet 58- Środki kontrastowe 4
Description: Pakiet 58- Środki kontrastowe 4 (2 pozycje asortymentowe)
Internal identifier: PAKIET 58
Lot: LOT-0059
Title: Pakiet 59- Środki kontrastowe 5
Description: Pakiet 59- Środki kontrastowe 5 (3 pozycje asortymentowe)
Internal identifier: PAKIET 59
Lot: LOT-0060
Title: Pakiet 60- Hemofiltracja
Description: Pakiet 60- Hemofiltracja (13 pozycji asortymentowych)
Internal identifier: PAKIET 60
Lot: LOT-0061
Title: Pakiet 61- Leki 17
Description: Pakiet 61- Leki 17 (4 pozycje asortymentowe)
Internal identifier: PAKIET 61
Lot: LOT-0062
Title: Pakiet 62- Leki 18
Description: Pakiet 62- Leki 18 (7 pozycji asortymentowych)
Internal identifier: PAKIET 62
Lot: LOT-0063
Title: Pakiet 63- Leki różne 10
Description: Pakiet 63- Leki różne 10 (74 pozycje asortymentowe)
Internal identifier: PAKIET 63
Lot: LOT-0064
Title: Pakiet 64- Gazy anestetyczne 2
Description: Pakiet 64- Gazy anestetyczne 2 (1 pozycja asortymentowa)
Internal identifier: PAKIET 64
Lot: LOT-0065
Title: Pakiet 65- Czynniki krzepnięcia 1
Description: Pakiet 65- Czynniki krzepnięcia 1 (2 pozycje asortymentowe)
Internal identifier: PAKIET 65
Lot: LOT-0066
Title: Pakiet 66- Czynniki krzepnięcia 2
Description: Pakiet 66- Czynniki krzepnięcia 2 (3 pozycje asortymentowe)
Internal identifier: PAKIET 66
Lot: LOT-0067
Title: Pakiet 67- Leki zbiorcze
Description: Pakiet 67- Leki zbiorcze (90 pozycji asortymentowych)
Internal identifier: PAKIET 67