739065-2026 - Competition
Lithuania – Financial auditing services – (249-26) Finansinio audito ir reguliuojamos veiklos patikros paslaugos
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: (249-26) Finansinio audito ir reguliuojamos veiklos patikros paslaugos
Description: KNE perkamos Paslaugos apima: a) KNE metinių konsoliduotųjų ir atskirųjų finansinių ataskaitų audito paslaugos; b) KNE reguliuojamosios veiklos ataskaitų (toliau – RVA) patikros paslaugos.
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79212100 Financial auditing services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0
Options:
Description of the options: Jeigu nė viena Šalis ne vėliau kaip iki 2029 m. spalio 31 d. raštu nepraneša kitai Šaliai apie sprendimą nepratęsti Paslaugų teikimo laikotarpio, laikoma, kad Paslaugų teikimo laikotarpis automatiškai pratęsiamas dėl Audito ir RVA patikros paslaugų teikimo už 2030 finansinius metus. Jeigu nė viena Šalis ne vėliau kaip iki 2030 m. spalio 31 d. raštu nepraneša kitai Šaliai apie sprendimą nepratęsti Paslaugų teikimo laikotarpio, laikoma, kad Paslaugų teikimo laikotarpis automatiškai pratęsiamas dėl Audito ir RVA patikros paslaugų teikimo už 2031 finansinius metus.