739147-2026 - Competition
Poland – Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses) – Zakup i dostawa aparatury laboratoryjnej dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup i dostawa aparatury laboratoryjnej dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa aparatury laboratoryjnej dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego zostało podzielone na 9 zadań. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, zgodnie z podziałem na 9 zadań. Zamawiający nie określa maksymalnej części zamówienia, na którą Wykonawca może złożyć ofertę. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie części zamówienia (zadania częściowe). 1. Zadanie nr 1 – dostawa, instalacja i uruchomienie mikroskopu laboratoryjnego z portem fotograficznym oraz kamerą – 1 zestaw. 2. Zadanie nr 2 – dostawa, instalacja i uruchomienie mikroskopu stereoskopowego z systemami akwizycji i analizy obrazu – 10 zestawów. 3. Zadanie nr 3 – dostawa, instalacja i uruchomienie mikroskopu biologicznego/optycznego – 10 sztuk. 4. Zadanie nr 4 – dostawa, instalacja i uruchomienie poprzez doposażenie mikroskopu o kamerę – 10 sztuk. 5. Zadanie nr 5 – dostawa autoklawu stołowego, pionowego – 1 sztuka. 6. Zadanie nr 6 – dostawa, instalacja i uruchomienie zamrażarki niskotemperaturowej, pionowej – 1 sztuka. 7. Zadanie nr 7 – dostawa, instalacja i uruchomienie spektrofotometru UV-VIS – 1 sztuka. 8. Zadanie nr 8 – dostawa, instalacja i uruchomienie spektrofotometru mikrokroplowego UV-Vis – 1 zestaw. 9. Zadanie nr 9 – dostawa mikroskopu – 10 sztuk Szczegółowy opis dotyczący ilości oraz parametrów technicznych sprzętu stanowi Załącznik nr 1.1 do SWZ w podziale na 9 zadań
Internal identifier: DZiK-DZP.2920.32.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
Additional classification (cpv): 38500000 Checking and testing apparatus, 38430000 Detection and analysis apparatus, 38433000 Spectrometers, 38510000 Microscopes, 33191110 Autoclaves
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie nr 1 – dostawa, instalacja i uruchomienie mikroskopu laboratoryjnego z portem fotograficznym oraz kamerą – 1 zestaw
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa aparatury laboratoryjnej dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Additional classification (cpv): 38500000 Checking and testing apparatus, 38430000 Detection and analysis apparatus, 38510000 Microscopes
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie nr 2 – dostawa, instalacja i uruchomienie mikroskopu stereoskopowego z systemami akwizycji i analizy obrazu – 10 zestawów
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie nr 3 – dostawa, instalacja i uruchomienie mikroskopu biologicznego/optycznego – 10 sztuk
Lot: LOT-0004
Title: Zadanie nr 4 – dostawa, instalacja i uruchomienie poprzez doposażenie mikroskopu o kamerę – 10 sztuk
Lot: LOT-0005
Title: Zadanie nr 5 – dostawa autoklawu stołowego, pionowego – 1 sztuka
Additional classification (cpv): 38500000 Checking and testing apparatus, 38430000 Detection and analysis apparatus, 33191110 Autoclaves
Lot: LOT-0006
Title: Zadanie nr 6 – dostawa, instalacja i uruchomienie zamrażarki niskotemperaturowej, pionowej – 1 sztuka
Additional classification (cpv): 38500000 Checking and testing apparatus
Lot: LOT-0007
Title: Zadanie nr 7 – dostawa, instalacja i uruchomienie spektrofotometru UV-VIS – 1 sztuka
Additional classification (cpv): 38500000 Checking and testing apparatus, 38430000 Detection and analysis apparatus, 38433000 Spectrometers
Lot: LOT-0008
Title: Zadanie nr 8 – dostawa, instalacja i uruchomienie spektrofotometru mikrokroplowego UV-Vis – 1 zestaw
Lot: LOT-0009
Title: Zadanie nr 9 – dostawa mikroskopu – 10 sztuk