739170-2026 - Competition
Poland – Refuse and waste related services – „Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z zamieszkałych nieruchomości z terenu miasta i gminy Radzyń Chełmiński.”
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: „Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z zamieszkałych nieruchomości z terenu miasta i gminy Radzyń Chełmiński.”
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest: 1) Odbieranie, transport i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy z terenu miasta i gminy Radzyń Chełmiński. 2) Przeprowadzenie co najmniej 2 dwóch zbiórek (jedna zbiórka na pół roku) odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz tekstyliów od właścicieli nieruchomości na terenie miasta i gminy Radzyń Chełmiński. 3) Urządzenie oraz wyposażenie Gminnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych we wskazanym przez zamawiającego miejscu. 4) Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów z Gminnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. 5) Wyposażenie nieruchomości zamieszkałych w pojemniki służące do zbierania odpadów komunalnych. 6) Sporządzanie i przekazywanie sprawozdań, o których mowa w ustawie o utrzymaniu czystości i porządku w gminach oraz raportów w wykonywanej usługi. 7) Opracowanie i poinformowanie właścicieli nieruchomości o harmonogramie odbierania odpadów.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Additional classification (cpv): 90512000 Refuse transport services, 90513100 Household-refuse disposal services, 90533000 Waste-tip management services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 139 Pzp. 1. 1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. 2. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. 3. Do oferty należy dołączyć pełnomocnictwo, podpisane przez ustanowionego pełnomocnika, z którego będzie wynikać zakres umocowania. 4. Wszelka korespondencja oraz rozliczenia dokonywane będą wyłącznie z pełnomocnikiem jako reprezentantem wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia. 5. Przed zawarciem umowy w sprawie udzielenia zamówienia, Zamawiający żąda złożenia przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia kopii umowy regulującej współpracę tych wykonawców, podpisanej przez wszystkich partnerów. 6. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, Jednolity Europejski Dokument Zamówienia oraz oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k Rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, składa każdy z Wykonawców. Dokumenty potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu. Oświadczenie składane na formularzu JEDZ powinno zostać złożone pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej. 7. Warunek dotyczący uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej jest spełniony, jeżeli co najmniej jeden z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia posiada uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej i zrealizuje usługi, do których realizacji te uprawnienia są wymagane. 8. W przypadku, o którym mowa w pkt 7, Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają do oferty oświadczenie, z którego wynika, które usługi, wykonają poszczególni Wykonawcy (załącznik nr 6 do SWZ). 9. JEDZ, oświadczenia i dokumenty potwierdzające brak podstaw do wykluczenia z postępowania składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.
Additional classification (cpv): 90513100 Household-refuse disposal services, 90512000 Refuse transport services, 90533000 Waste-tip management services
Options:
Description of the options: nie dotyczy