739223-2026 - Competition
Estonia – Research services – Võrtsjärve olulisemate töönduslike kalaliikide varude seisundi hindamine 2027-2029 (Regionaal- ja Põllumajandusministeerium)
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Võrtsjärve olulisemate töönduslike kalaliikide varude seisundi hindamine 2027-2029 (Regionaal- ja Põllumajandusministeerium)
Description: Võrtsjärve olulisemate töönduslike kalaliikide varude seisundi hinnang 2027-2029 (teadussoovitus) iga aasta kohta eraldi, prognoosida varude seisundi muutusi ning anda soovitusi varude haldamiseks ja kalapüügiregulatsioonide täiendamiseks. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 314786-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 73110000 Research services
Additional classification (cpv): 73300000 Design and execution of research and development
5. Lot
Lot: LOT-0000