739440-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies - Services
2. Procedure
Procedure
Title: 21/ZP/2026 Dostawa urządzeń do uzdatniania wody i podnoszenia ciśnienia oraz czyszczenie i dezynfekcja zbiorników rezerwowych wody w ramach zadania pn. „Zapewnienie niezależności energetycznej ciągłości dostaw wody pitnej i technologicznej oraz uzupełnienie zasobów infrastruktury niezbędnej do realizacji zadań OLiOC w SPZOZ-ZZ w Makowie Mazowieckim” (3 pakiety).
Description: Przedmiotem zamówienia jest: Pakiet nr 1 – Dostawa kompletnej kontenerowej stacji uzdatniania wody, Pakiet nr 2 – Dostawa kompletnej stacji do podnoszenia ciśnienia Pakiet nr 3 - Przeprowadzenie kompleksowego mycia, czyszczenia i dezynfekcji zbiorników rezerwowych wody Szczegółowy opis oraz wymagania zostały określone w załączniku nr 3 do SWZ.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione pilną potrzebą udzielenia zamówienia, wynikającą z konieczności zapewnienia SPZOZ-ZZ w Makowie Mazowieckim niezbędnych urządzeń i usług, w związku z realizacją zadań związanych z zapewnieniem ciągłości zaopatrzenia w wodę z niezależnego awaryjnego zaopatrzenia w wodę z własnych ujęć. Przedmiot zamówienia jest realizowany w ramach zadań objętych Programem Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej w Województwie Mazowieckim, a jego terminowa realizacja pozostaje związana z warunkami finansowania przedsięwzięcia oraz koniecznością wykorzystania przyznanych środków w określonym terminie. Uwzględniając konieczność przeprowadzenia postępowania, zawarcia umowy oraz zrealizowania przedsięwzięcia w terminie umożliwiającym wykorzystanie i rozliczenie środków finansowych zgodnie z warunkami finansowania przedsięwzięcia, zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia. Wydłużenie terminu składania ofert do ustawowego terminu 30 dni mogłoby skutkować brakiem możliwości terminowego zawarcia umowy i realizacji przedmiotu zamówienia, a w konsekwencji zagrozić terminowej realizacji przedsięwzięcia. Z powyższych względów skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 42912300 Machinery and apparatus for filtering or purifying water
Additional classification (cpv): 42912310 Water filtration apparatus, 42912330 Water-purifying apparatus, 42122130 Water pumps, 42122000 Pumps, 90913000 Tank and reservoir cleaning services, 90913100 Tank-cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet 1
Description: Dostawa kompletnej kontenerowej stacji uzdatniania wody,
Additional classification (cpv): 42912330 Water-purifying apparatus, 42912310 Water filtration apparatus, 42122130 Water pumps, 42122000 Pumps
Options:
Description of the options: Zamawiający nie przewiduje wznowień i opcji
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet 2
Description: Dostawa kompletnej stacji do podnoszenia ciśnienia
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet 3
Description: Przeprowadzenie kompleksowego mycia, czyszczenia i dezynfekcji zbiorników rezerwowych wody
Additional classification (cpv): 42912330 Water-purifying apparatus, 42912310 Water filtration apparatus, 42122130 Water pumps, 42122000 Pumps, 90913000 Tank and reservoir cleaning services, 90913100 Tank-cleaning services