739461-2026 - Competition
Bulgaria – Trees – „Доставка на дървесно-храстова растителност за нуждите на Община Варна и второстепенните разпоредители с бюджети“
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: „Доставка на дървесно-храстова растителност за нуждите на Община Варна и второстепенните разпоредители с бюджети“
Description: Предметът на настоящата обществена поръчка е: „Доставка на дървесно-храстова растителност за нуждите на Община Варна и второстепенните разпоредители с бюджети“. При изпълнение на поръчката следва да се извърши: доставка на дървесно-храстова растителност, подробно описани по видово разнообразие в Техническата спецификация, представляваща неразделна част от указанията за участие.
Internal identifier: 615068
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 03452000 Trees
Additional classification (cpv): 03451300 Shrubs
5. Lot
Lot: LOT-0001