739544-2026 - Competition
Latvia – Repair and maintenance services of security equipment – Vājstrāvu sistēmu remonta, avārijas lokalizācijas un papildu darbiTalejas ielā 1, Rīgā ar IDS prasībām
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Vājstrāvu sistēmu remonta, avārijas lokalizācijas un papildu darbiTalejas ielā 1, Rīgā ar IDS prasībām
Description: Vājstrāvu sistēmu remonta, avārijas lokalizācijas un papildu darbiTalejas ielā 1, Rīgā ar IDS prasībām
Internal identifier: VNĪ 2026/2-17/AK- 67
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50610000 Repair and maintenance services of security equipment
5. Lot
Lot: LOT-0000