2. Procedure
Procedure
Title: Rezultātu fiksēšanas iekārta ar metāla arku iegāde
Description: Rezultātu fiksēšanas iekārta ar metāla arku iegāde
Internal identifier: IeM VUGD 2026/50
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 37400000 Sports goods and equipment
5. Lot
Lot: LOT-0000