See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: REZERVNI DIJELOVI, POPRAVAK I SERVIS POSTROJENJA ZA OBRADU GRAĐEVINSKOG OTPADA
Description: Predmet nabave su REZERVNI DIJELOVI, POPRAVAK I SERVIS POSTROJENJA ZA OBRADU GRAĐEVINSKOG OTPADA CPV oznaka i naziv: 43600000 – Dijelovi strojeva za rudarstvo, kamenolome i građevinarstvo Naručitelj ovim postupkom javne nabave nabavlja dijelove za novo postrojenje za obradu građevinskog otpada koji se odnosi se na osiguravanje pravovremenog i kontinuiranog rada suvremene tehnološke linije, uzimajući u obzir dosadašnja iskustva s postojećim, dotrajalim postrojenjem. Zamjena starog postrojenja bila je nužna zbog izražene tehničke zastarjelosti, nepouzdanosti te povećanih troškova održavanja obilježeno čestim kvarovima kao i ograničenim kapacitetom obrade. Slijedom navedenog, nabava novog postrojenja predstavljala je optimalno rješenje, dok nabava rezervnih dijelova za novo postrojenje ima ključnu ulogu u osiguravanju njegove dugoročne pouzdanosti, učinkovitosti i neprekidnog rada. Sustavno planiranje i nabava rezervnih dijelova za novo postrojenje omogućit će pravovremenu zamjenu potrošnih komponenti, smanjenje neplaniranih zastoja te održavanje visokih operativnih standarda, čime se osigurava stabilno, sigurno i ekonomski održivo upravljanje procesima obrade građevinskog otpada. Naručitelj u ovom postupku nabave ne zahtjeva dostavu dodatnih dokumenata/dokaza osim traženih/propisanih ovom dokumentacijom o nabavi, Ponuditelj je dužan isporučiti robu traženu troškovnikom, odnosno roba koja će se isporučivati temeljem ovog provedenog postupku nabave mora odgovarati tehničkim karakteristikama iz troškovnika a Naručitelj će isto kontrolirati u fazi izvršenja ugovora o javnoj nabavi.
Internal identifier: 2026-2601
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 43600000 Parts of machinery for mining, quarrying and construction
5. Lot
Lot: LOT-0000