739671-2026 - Competition
Slovenia – Refuse disposal and treatment – Izvajanje storitev prevzema in odvoza odpadkov na lokacijah naročnika ter dobava embalaže za odlaganje odpadkov
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Izvajanje storitev prevzema in odvoza odpadkov na lokacijah naročnika ter dobava embalaže za odlaganje odpadkov
Description: Izvajanje storitev prevzema in odvoza odpadkov na lokacijah naročnika ter dobava embalaže za odlaganje odpadkov po sklopih: SKLOP 1 Odpadki iz laboratorijske dejavnosti (Maribor, Celje, Kranj, Ljubljana, Novo mesto, Koper, Murska Sobota, Nova Gorica) SKLOP 2 Organski odpadki (Maribor, Celje, Koper, Kranj, Ljubljana, Novo mesto in Nova Gorica) SKLOP 3 Odpadki iz zdravstva lokacija Maribor SKLOP 4 Odpadki iz zdravstva lokacija Kranj SKLOP 5 Odpadki iz zdravstva lokacija Celje SKLOP 6 Odpadki iz zdravstva lokacija Koper SKLOP 7 Odpadki iz zdravstva lokacija Murska Sobota SKLOP 8 Odpadki iz zdravstva lokacija Nova Gorica SKLOP 9 Odpadki iz zdravstva lokacija Novo mesto SKLOP 10 Odpadki iz zdravstva lokacija Ljubljana
Internal identifier: 13-OP260915
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90510000 Refuse disposal and treatment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Odpadki iz laboratorijske dejavnosti (Maribor, Celje, Kranj, Ljubljana, Novo mesto, Koper, Murska Sobota, Nova Gorica)
Description: Odpadki iz laboratorijske dejavnosti (Maribor, Celje, Kranj, Ljubljana, Novo mesto, Koper, Murska Sobota, Nova Gorica)
Internal identifier: 585455
Additional classification (cpv): 90510000 Refuse disposal and treatment
Lot: LOT-0002
Title: Organski odpadki (Maribor, Celje, Koper, Kranj, Ljubljana, Novo mesto in Nova Gorica)
Description: Organski odpadki (Maribor, Celje, Koper, Kranj, Ljubljana, Novo mesto in Nova Gorica)
Internal identifier: 585456
Lot: LOT-0003
Title: Odpadki iz zdravstva lokacija Maribor
Description: Odpadki iz zdravstva lokacija Maribor
Internal identifier: 585457
Lot: LOT-0004
Title: Odpadki iz zdravstva lokacija Kranj
Description: Odpadki iz zdravstva lokacija Kranj
Internal identifier: 585458
Lot: LOT-0005
Title: Odpadki iz zdravstva lokacija Celje
Description: Odpadki iz zdravstva lokacija Celje
Internal identifier: 585459
Lot: LOT-0006
Title: Odpadki iz zdravstva lokacija Koper
Description: Odpadki iz zdravstva lokacija Koper
Internal identifier: 585460
Lot: LOT-0007
Title: Odpadki iz zdravstva lokacija Murska Sobota
Description: Odpadki iz zdravstva lokacija Murska Sobota
Internal identifier: 585461
Lot: LOT-0008
Title: Odpadki iz zdravstva lokacija Nova Gorica
Description: Odpadki iz zdravstva lokacija Nova Gorica
Internal identifier: 585462
Lot: LOT-0009
Title: Odpadki iz zdravstva lokacija Novo mesto
Description: Odpadki iz zdravstva lokacija Novo mesto
Internal identifier: 585463
Lot: LOT-0010
Title: Odpadki iz zdravstva lokacija Ljubljana
Description: Odpadki iz zdravstva lokacija Ljubljana
Internal identifier: 585464