2. Procedure
Procedure
Title: Nakup avtomatiziranih lekarniških sistemov skladiščenja s prinosom zdravil z vzdrževanjem
Description: S tem javnim naročilom se razpisuje nakup avtomatiziranih lekarniških sistemov skladiščenja s prinosom zdravil z vzdrževanjem s sklenitvijo okvirnega sporazuma za obdobje 48 mesecev z enim gospodarskim subjektom. Predmet naročila je razdeljen na dva sklopa: • Sklop 1: Nakup avtomatiziranih lekarniških sistemov skladiščenja s prinosom zdravil – 48 mesecev in • Sklop 2: Vzdrževanje avtomatiziranih lekarniških sistemov skladiščenja s prinosom zdravil za obdobje 60 mesecev. Ponudnik mora ponuditi ponudbo za oba sklopa naročila. Variantne ponudbe niso sprejemljive. Ponudnik mora ponuditi celovito izvedbo naročila.
Internal identifier: JN 6-2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48921000 Automation system
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Nakup avtomatiziranih lekarniških sistemov skladiščenja s prinosom zdravil – 48 mesecev
Internal identifier: 587309
Additional classification (cpv): 48921000 Automation system
Lot: LOT-0002
Title: Vzdrževanje avtomatiziranih lekarniških sistemov skladiščenja s prinosom zdravil za obdobje 60 mesecev
Internal identifier: 587310