740063-2026 - Competition
Croatia – IT services: consulting, software development, Internet and support – Razvoj sustava za digitalno izdavanje dozvola za ulaz u lučka operativna područja
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Razvoj sustava za digitalno izdavanje dozvola za ulaz u lučka operativna područja
Description: Predmet nabave je razvoj sustava za digitalno izdavanje dozvola za ulaz u lučka operativna područja koja se nalaze pod upravljanjem Naručitelja. Detaljan opis predmeta nabave nalazi se u Tehničkim specifikacijama.
Internal identifier: 1/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
5. Lot
Lot: LOT-0000