2. Procedure
Procedure
Title: Multifunctionals
Description: Levering en onderhoud van multifunctionals voor alle locaties en instituten van de KNAW 46 stuks
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30121000 Photocopying and thermocopying equipment
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Levering en onderhoud van multifunctionals voor alle locaties en instituten van de KNAW 56 stuks
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Eventuele uitbreiding van het machinepark binnen 20% van de opdrachtwaarde