740340-2026 - Competition
Poland – Bread products – Dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych realizowana dla 16 WOG. 2. Miejsce dostawy: 1) zadanie nr 1 Magazyn żywnościowy Zamawiającego, ul. Główna 1 78-513 Oleszno, Kuchnia i stołówka wojskowa Zamawiającego w m. Oleszno, Kuchnia i stołówka wojskowa Zamawiającego w m. Karwice, Kuchnia i stołówka wojskowa Zamawiającego w m. Konotop, Kuchnia i stołówka wojskowa Zamawiającego w m. Głębokie oraz inne miejsca wskazane przez Zamawiającego podczas szkoleń poligonowych i ćwiczeń w garnizonie. 2) zadanie nr 2 Magazyn żywnościowy Zamawiającego, ul. Czwartaków 4, 78-524 Złocieniec, Kuchnia i stołówka wojskowa Zamawiającego w m. Złocieniec oraz inne miejsca wskazane przez Zamawiającego podczas szkoleń i ćwiczeń w garnizonie, Magazyn żywnościowy Zamawiającego, ul. Kościuszki 24 78-600 Wałcz, Kuchnia i stołówka wojskowa Zamawiającego w m. Wałcz, Kuchnia i stołówka wojskowa Zamawiającego w m. Nadarzyce oraz inne miejsca wskazane przez Zamawiającego podczas szkoleń poligonowych i ćwiczeń w garnizonie. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w: 1) Załączniku nr 1 – projekt umowy; 2) Załączniku nr 2 – opis przedmiotu zamówienia.
Internal identifier: 467/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15811000 Bread products
Additional classification (cpv): 15811100 Bread, 15812100 Pastry goods, 15812200 Cakes, 15612500 Bakery products, 15811300 Croissants
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie nr 1 Dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych - Oleszno, Karwice, Konotop, Głębokie, inne miejsca wskazane przez Zamawiającego.
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych realizowana dla 16 WOG. 2. Miejsce dostawy: 1) zadanie nr 1 Magazyn żywnościowy Zamawiającego, ul. Główna 1 78-513 Oleszno, Kuchnia i stołówka wojskowa Zamawiającego w m. Oleszno, Kuchnia i stołówka wojskowa Zamawiającego w m. Karwice, Kuchnia i stołówka wojskowa Zamawiającego w m. Konotop, Kuchnia i stołówka wojskowa Zamawiającego w m. Głębokie oraz inne miejsca wskazane przez Zamawiającego podczas szkoleń poligonowych i ćwiczeń w garnizonie. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w: 1) Załączniku nr 1 – projekt umowy; 2) Załączniku nr 2 – opis przedmiotu zamówienia.
Internal identifier: Zadanie nr 1.
Additional classification (cpv): 15811100 Bread, 15812200 Cakes, 15812100 Pastry goods, 15612500 Bakery products, 15811300 Croissants
Options:
Description of the options: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji, o której mowa w art. 441 Ustawy Pzp w ramach, którego zakłada, że szacowana wielkość prawa opcji nie przekroczy 200 % zamówienia podstawowego. Cena jednostkowa prawa opcji będzie na takich samych warunkach jak zamówienia podstawowego określona w formularzu ofertowym, o zamiarze skorzystania z prawa opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę odrębnym pismem po zrealizowaniu zamówienia podstawowego dla poszczególnych zadań.
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie nr 2 Dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych - Złocieniec oraz inne miejsca wskazane przez Zamawiającego, Wałcz, Nadarzyce oraz inne miejsca wskazane przez Zamawiającego
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych realizowana dla 16 WOG. 2. Miejsce dostawy: 1) zadanie nr 2 Magazyn żywnościowy Zamawiającego, ul. Czwartaków 4, 78-524 Złocieniec, Kuchnia i stołówka wojskowa Zamawiającego w m. Złocieniec oraz inne miejsca wskazane przez Zamawiającego podczas szkoleń i ćwiczeń w garnizonie, Magazyn żywnościowy Zamawiającego, ul. Kościuszki 24 78-600 Wałcz, Kuchnia i stołówka wojskowa Zamawiającego w m. Wałcz, Kuchnia i stołówka wojskowa Zamawiającego w m. Nadarzyce oraz inne miejsca wskazane przez Zamawiającego podczas szkoleń poligonowych i ćwiczeń w garnizonie. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w: 1) Załączniku nr 1 – projekt umowy; 2) Załączniku nr 2 – opis przedmiotu zamówienia.
Internal identifier: Zadanie nr 2