740352-2026 - Competition
Poland – Planting and maintenance services of green areas – UMOWA RAMOWA - Utrzymanie cieków naturalnych i urządzeń wodnych na terenie działania Zarządu Zlewni w Koszalinie
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: UMOWA RAMOWA - Utrzymanie cieków naturalnych i urządzeń wodnych na terenie działania Zarządu Zlewni w Koszalinie
Description: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na podstawie, której będą udzielane zamówienia wykonawcze polegające na: utrzymaniu wód i budowli regulujących, utrzymaniu wałów przeciwpowodziowych oraz utrzymaniu pozostałych obiektów związanych z gospodarką wodną na terenie Nadzorów Wodnych: Białogard, Kołobrzeg, Koszalin, Miastko i Sławno będących w administracji Zarządu Zlewni w Koszalinie. Zamówienie zostało podzielone przez Zamawiającego na 5 części. Celem przeprowadzenia niniejszego postępowania jest zawarcie 5 umów ramowych po jednej dla każdej z części postępowania, pomiędzy Zamawiającym a maksymalnie dziesięcioma Wykonawcami dla każdej części, w celu ustalenia warunków zamówień jakie mogą zostać udzielone w okresie do 36 miesięcy od dnia zawarcia umowy ramowej, zwane dalej „zamówieniami cząstkowymi”.
Internal identifier: SZ.ROZ.270.2.60.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77310000 Planting and maintenance services of green areas
Additional classification (cpv): 79993000 Building and facilities management services, 90511000 Refuse collection services, 77310000 Planting and maintenance services of green areas
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Nadzór Wodny Białogard
Description: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na podstawie, której będą udzielane zamówienia wykonawcze polegające na: utrzymaniu wód i budowli regulujących, utrzymaniu wałów przeciwpowodziowych oraz utrzymaniu pozostałych obiektów związanych z gospodarką wodną na terenie Nadzoru Wodnego Białogard
Internal identifier: Część 1
Additional classification (cpv): 79993000 Building and facilities management services, 90511000 Refuse collection services
Lot: LOT-0002
Title: Nadzór Wodny Kołobrzeg
Description: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na podstawie, której będą udzielane zamówienia wykonawcze polegające na: utrzymaniu wód i budowli regulujących, utrzymaniu wałów przeciwpowodziowych oraz utrzymaniu pozostałych obiektów związanych z gospodarką wodną na terenie Nadzoru Wodnego Kołobrzeg
Internal identifier: Część 2
Lot: LOT-0003
Title: Nadzór Wodny Koszalin
Description: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na podstawie, której będą udzielane zamówienia wykonawcze polegające na: utrzymaniu wód i budowli regulujących, utrzymaniu wałów przeciwpowodziowych oraz utrzymaniu pozostałych obiektów związanych z gospodarką wodną na terenie Nadzoru Wodnego Koszalin
Internal identifier: Część 3
Lot: LOT-0004
Title: Nadzór Wodny Miastko
Description: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na podstawie, której będą udzielane zamówienia wykonawcze polegające na: utrzymaniu wód i budowli regulujących, utrzymaniu wałów przeciwpowodziowych oraz utrzymaniu pozostałych obiektów związanych z gospodarką wodną na terenie Nadzoru Wodnego Miastko
Internal identifier: Część 4
Lot: LOT-0005
Title: Nadzór Wodny Sławno
Description: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na podstawie, której będą udzielane zamówienia wykonawcze polegające na: utrzymaniu wód i budowli regulujących, utrzymaniu wałów przeciwpowodziowych oraz utrzymaniu pozostałych obiektów związanych z gospodarką wodną na terenie Nadzoru Wodnego Sławno
Internal identifier: Część 5