2. Procedure
Procedure
Title: Javno naročilo za oddajo naročila storitev po odprtem postopku za vzdrževanje in servisiranje plovil P-08 in P-16, št. 430-779/2026
Description: Predmet javnega naročila je vzdrževanje in servisiranje plovil P-08 in P-16 in zajema: - redno servisiranje motorjev in redno servisiranje ostalih delov plovila, - vzdrževanje: ostala dela na motorjih plovil ter ostala in izredna popravila - odprava okvar. Predmet javnega naročila zajema tudi dobavo nadomestnih delov in materiala.
Internal identifier: 430-779/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50240000 Repair, maintenance and associated services related to marine and other equipment
Additional classification (cpv): 50241100 Vessel repair services, 34320000 Mechanical spare parts except engines and engine parts, 34913000 Miscellaneous spare parts
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Javno naročilo za oddajo naročila storitev po odprtem postopku za vzdrževanje in servisiranje plovil P-08 in P-16
Description: Vzdrževanje in servisiranje plovil P-08 in P-16.
Internal identifier: 607435