2. Procedure
Procedure
Title: ACORD CADRU “Servicii de catering”, Cod CPV : 55520000-1 pentru CENTRELE din Periam, str. Calea Aradului nr.122A: Locuinta Protejata pentru Persoane Adulte cu Dizabilitati ,,Ioana'' Periam ; Locuinta Protejata pentru Persoane Adulte cu Dizabilitati ,,Ana'' Periam ; Locuinta Protejata pentru Persoane Adulte cu Dizabilitati ,,Maria'' Periam .si CZ- Centrul de Zi pentru Pers Adulte cu Diz Periam
Description: Direcția Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis intentioneaza încheierea unui ACORD - CADRU având ca obiect ”Servicii de catering”, cod CPV 55520000-1: CENTRELE-Locuinta Protejata pentru Persoane Adulte cu Dizabilitati ,,Ioana'' Periam ,Calea Aradului nr.122A., Locuinta Protejata pentru Persoane Adulte cu Dizabilitati ,,Ana'' Periam ,Calea Aradului nr.122A., Locuinta Protejata pentru Persoane Adulte cu Dizabilitati ,,Maria'' Periam ,Calea Aradului nr.122A. si CZ- Centrul de Zi pentru Pers Adulte cu Dizabilitati Periam ,Calea Aradului nr.122A Procedura se va finaliza prin incheierea unui acord cadru, pentru o perioada de 24 luni, in conformitate cu documentatia de atribuire. Acordul-cadru se va incheia cu MAXIMUM 2 (doi) operatori economici, in masura in care exista un numar suficient de operatori economici care au prezentat oferte admisibile. În situația în care ofertele admisibile sunt în număr mai mic decât numărul maxim de 2 (doi) operatori economici prevăzuți în documentația de atribuire, acordul cadru se va încheia cu ofertantul/ofertantii a caror oferte vor fi declarate câștigătoare, in urma evaluarii. Frecventa si valoarea contractelor care urmeaza sa fie atribuite: contractele subsecvente se vor incheia la 6 luni, in functie de necesitatile si fondurile disponibile ale autoritatii contractante. Cantitatile minime si maxime aferente acordului cadru si cele care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent, se regasesc in Anexa nr.1 la Caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente se va realiza fara reluarea competitiei intre operatorii economici semnatari ai acordului-cadru, cu respectarea conditiilor tehnice si financiare prevazute in acordul-cadru. Semnarea contractelor subsecvente este conditionată de existența resurselor financiare alocate cu această destinație. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari sau informatii suplimentare inainte de data limita de depunere a ofertelor: 18.
Internal identifier: 5/17090636/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 55520000 Catering services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: Servicii catering centrele :-Locuinta Protejata pentru Persoane Adulte cu Dizabilitati ,,Ioana'' Periam ,Calea Aradului nr.122A., Locuinta Protejata pentru Persoane Adulte cu Dizabilitati ,,Ana'' Periam ,Calea Aradului nr.122A., Locuinta Protejata pentru Persoane Adulte cu Dizabilitati ,,Maria'' Periam ,Calea Aradului nr.122A. si CZ- Centrul de Zi pentru Pers Adulte cu Diz Periam ,Calea Aradului nr.122A
Internal identifier: 1