740930-2026 - Competition
Poland – Lasers – Dostawa zestawu dwóch laserów o ultra wąskiej linii spektralnej, wraz z zestawem filtrów
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa zestawu dwóch laserów o ultra wąskiej linii spektralnej, wraz z zestawem filtrów
Description: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostarczenie do wskazanego miejsca w siedzibie zamawiającego zestawu dwóch laserów o ultra wąskiej linii spektralnej wraz z zestawem filtrów
Internal identifier: POUZ-361/320/2026/WF
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38636100 Lasers
Additional classification (cpv): 38623000 Optical filters
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu dwóch laserów o ultra wąskiej linii spektralnej, wraz z zestawem filtrów.