741027-2026 - Competition
Estonia – Adult and other education services – IT-alased koolitused
Contract notice – light regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: IT-alased koolitused
Description: Riigihanke eesmärk on erinevate IT-alaste koolituste tellimine Riigihanke tulemusena sõlmitakse kõikides riigihanke osades kuni 5 pakkujaga raamlepingud. Hankijal on õigus sõlmida raamleping(ud) igas osas ka vähemate pakkujate arvuga (minimaalselt 1 pakkujaga). / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 314435-0000
Type of procedure: Other single stage procedure
Main features of the procedure: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 80400000 Adult and other education services
Additional classification (cpv): 80533100 Computer training services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: ITIL (Information Technology Infrastructure Library)
Description: ITIL 4 ja uuematel ITIL-i raamistikel põhinevate koolituste ning sertifikaadieksamite korraldamine ja läbiviimine vastavalt tehnilisele kirjeldusele ja asjaomaste ITIL-i kvalifikatsioonide ametlikule kättesaadavusele. Koolituste loetelu võib lepinguperioodil täieneda või muutuda vastavalt ITIL-i kvalifikatsiooniskeemi muudatustele ja eksamite kättesaadavusele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 314435-0001
Lot: LOT-0002
Title: Microsofti koolitused
Description: Microsofti ametlike ja muude Microsofti tehnoloogiaid käsitlevate koolituste korraldamine ja läbiviimine vastavalt tehnilisele kirjeldusele. Koolitused hõlmavad Microsofti tarkvara seadistamist ja haldamist, sellel põhinevate lahenduste väljatöötamist ning kasutusoskuste edasiarendamist. Ametlike koolituste sisu ja materjalid peavad vastama Microsofti või tema volitatud koolituspartneri kehtivatele nõuetele. Muude koolituste sisu peab vastama koolituse eesmärgile ja tellija esitatud nõuetele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 314435-0002
Lot: LOT-0003
Title: Spetsialistikoolitused
Description: Vastavalt tehnilisele kirjeldusele. Põhilisteks koolitusteemadeks on: virtualiseerimine (VMWare), operatsioonisüsteemid (Linux), andmebaaside haldus, arvutivõrgud ning küberturvalisus - loetelu ei ole täielik. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 314435-0003
Lot: LOT-0004
Title: Kasutajakoolitused
Description: Vastavalt tehnilisele kirjeldusele. Põhilisteks koolitusteemadeks on: kontoritarkvara, andmehaldus- ja analüüs (MS Excel, MS Word ja Outlook, Power BI, Power Query), loovad töövahendid (MS Powerpoint, Forms, Automate, OneNote, Planner, Sway), projektijuhtimistarkvara, vektograafika tarkvara ja grupitöötarkvara (SharePoint jm) - nimekiri ei ole täielik. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 314435-0004
Lot: LOT-0005
Title: Tehisintellekti koolitused
Description: Vastavalt tehnilisele kirjeldusele. Põhilisteks koolitusteemadeks on tehisintellekti kasutamise alused, võimalused ja piirangud, generatiivse TI tööriistad, efektiivsete päringute (promptide) koostamine, TI kasutamine infootsingul, dokumentide ja andmete töötlemisel ning analüüsimisel, TI-assistentide ja töövoogude loomine ja kasutamine, TI kasutamisega seotud turvalisuse, andmekaitse ja riskijuhtimise põhimõtted ning TI kasutusvõimaluste ja juurutamise kavandamine organisatsioonis - nimekiri ei ole täielik. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 314435-0005
Lot: LOT-0006
Title: Muud täiendkoolitused
Description: Vastavalt tehnilisele kirjeldusele. Näitlik loetelu muude IT-alaste täiendkoolituste teemadest: IT-projektide juhtimine ja arendus, IT-projektide riskide hindamine, infoturve, kujundus ja graafika, koolitajate koolitused (loetelu ei ole täielik ja võib vastavalt tellija vajadustele muutuda ja täieneda). / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 314435-0006