741044-2026 - Competition
Poland – Surgical implants – Dostawa stabilizacji neurochirurgicznych, endoprotez, płyt i śrub do zespoleń - 91/PN/2026
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa stabilizacji neurochirurgicznych, endoprotez, płyt i śrub do zespoleń - 91/PN/2026
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wniesieniem stabilizacji neurochirurgicznych, endoprotez, płyt i śrub do zespoleń w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do IDW - Formularz asortymentowo - ilościowy.
Internal identifier: 91/PN/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33184100 Surgical implants
Additional classification (cpv): 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables, 33183100 Orthopaedic implants, 33183300 Osteosynthesis devices
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część nr 1
Options:
Description of the options: Zamawiający zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji do zwiększania ilości kupowanego przedmiotu zamówienia w trakcie trwania umowy w częściach nr 1-16 – na zasadach opisanych w §1 wzoru Umowy.
Lot: LOT-0002
Title: Część nr 2
Lot: LOT-0003
Title: Część nr 3
Lot: LOT-0004
Title: Część nr 4
Lot: LOT-0005
Title: Część nr 5
Lot: LOT-0006
Title: Część nr 6
Lot: LOT-0007
Title: Część nr 7
Lot: LOT-0008
Title: Część nr 8
Lot: LOT-0009
Title: Część nr 9
Lot: LOT-0010
Title: Część nr 10
Lot: LOT-0011
Title: Część nr 11
Lot: LOT-0012
Title: Część nr 12
Lot: LOT-0013
Title: Część nr 13
Lot: LOT-0014
Title: Część nr 14
Lot: LOT-0015
Title: Część nr 15
Lot: LOT-0016
Title: Część nr 16