741184-2026 - Competition
Czechia – IT services: consulting, software development, Internet and support – Dočasný provoz a nezbytný rozvoj SAP MZe 2027+
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Dočasný provoz a nezbytný rozvoj SAP MZe 2027+
Description: Předmětem plnění je zajištění dočasného provozu, podpory a nezbytného rozvoje systému SAP MZe v produkčním i testovacím prostředí dle stanovených SLA parametrů po dobu přechodného období 36 měsíců. Nezbytný rozvoj zahrnuje zejména implementaci legislativních změn a úpravy nutné k zachování kontinuity provozu systému do doby nasazení nového ERP řešení MZe.
Internal identifier: P26V00000794
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: otevřené řízení dle § 56 ZZVZ
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
Additional classification (cpv): 72261000 Software support services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo změnit dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, a to za podmínek uvedených v čl. 27.10 závazného textu návrhu smlouvy.