2. Procedure
Procedure
Title: Kutsu markkinavuoropuheluun: Tien suunnittelu- ja asiantuntijapalvelut Uudenmaan elinvoimakeskuksen alueella 2027 - 2031 (puitejärjestely)
Description: Tämä ilmoitus liittyy tilaajan myöhemmin mahdollisesti käynnistämään hankintamenettelyyn puitejärjestelyn hankkimiseksi palveluun "Tien suunnittelu- ja asiantuntijapalvelut Uudenmaan elinvoimakeskuksen alueella 2027 - 2031". Puitesopimuksen perusteella tilaaja teettää monialaisia tie- ja liikennesuunnittelun asiantuntijatehtäviä erityisesti yleis-, tie- ja rakentamissuunnitelmatasoilla.
Internal identifier: UUD/7388/2026
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services