741542-2026 - Competition
Netherlands – Social work and related services – Inzet van Werkmeesters
Contract notice – light regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Inzet van Werkmeesters
Description: De scope van de Opdracht bestaat uit het op afroep inzetten van Werkmeesters ten behoeve van Groepswerkprojecten. Er zijn achttien (18) verschillende inkooppakketten gedefinieerd die als nadere opdracht onder de Raamovereenkomst door de Opdrachtgever afgeroepen kunnen worden. Deze inkooppakketten zijn van toepassing op beide Percelen. De omvang van de aanbesteding bedraagt 13.600 Dagdelen, verdeeld over 6.400 Dagdelen voor perceel #1 (Midden- en Noord-Nederland) en 7.200 dagdelen voor perceel #2 (Zuid-Nederland). Een Dagdeel bestaat uit vier (4) werkuren.
Internal identifier: 8064994
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: Zie aanbestedingsdocumenten. Zie aanbestedingsdocumenten.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85300000 Social work and related services
Additional classification (cpv): 85312300 Guidance and counselling services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Inzet van Werkmeesters Perceel #1 (Midden- en Noord Nederland)
Description: De scope van de Opdracht bestaat uit het op afroep inzetten van Werkmeesters ten behoeve van Groepswerkprojecten. Er zijn achttien (18) verschillende inkooppakketten gedefinieerd die als nadere opdracht onder de Raamovereenkomst door de Opdrachtgever afgeroepen kunnen worden. Deze inkooppakketten zijn van toepassing op beide Percelen. De omvang van Perceel #1 bedraagt ~6.400 Dagdelen.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Zie aanbestedingsdocumenten.
Lot: LOT-0002
Title: Inzet van Werkmeesters Perceel #2 (Zuid-Nederland)
Description: De scope van de Opdracht bestaat uit het op afroep inzetten van Werkmeesters ten behoeve van Groepswerkprojecten. Er zijn achttien (18) verschillende inkooppakketten gedefinieerd die als nadere opdracht onder de Raamovereenkomst door de Opdrachtgever afgeroepen kunnen worden. Deze inkooppakketten zijn van toepassing op beide Percelen. De omvang van Perceel #2 bedraagt ~7.200 Dagdelen.
Internal identifier: 2