741553-2026 - Competition
Slovakia – Maintenance and repair of office machinery – Zabezpečenie pozáručného servisu, údržby a opráv tlačiarní, multifunkčných zariadení a fotokopírovacích zariadení
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Zabezpečenie pozáručného servisu, údržby a opráv tlačiarní, multifunkčných zariadení a fotokopírovacích zariadení
Description: Predmetom zákazky je pozáručný servis, údržba a opravy tlačiarní, multifunkčných zariadení a fotokopírovacích zariadení značky KYOCERA prevádzkovaných na pracovisku verejného obstarávateľa - Ministerstva spravodlivosti Slovenskej republiky na obdobie 24 mesiacov, vrátane dodávky originálnych náhradných dielov (ďalej len „servisné služby“). Servisné služby budú poskytované v závislosti od potrieb verejného obstarávateľa a na základe jeho požiadaviek v nasledovnom rozsahu: diagnostika nefunkčného zariadenia, dodávka a montáž náhradných dielov, likvidácia nefunkčného dielu zariadenia. Podrobný opis zákazky sa nachádza v prílohe B.1 súťažných podkladov.
Internal identifier: S-MSSR-009772/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50310000 Maintenance and repair of office machinery
Additional classification (cpv): 50313100 Photocopier repair services, 50313200 Photocopier maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Quantity: 1