2. Procedure
Procedure
Title: Υπηρεσίες υποστήριξης λειτουργίας και δράσεων του Βιομηχανικού Μουσείου Φωταερίου και του Μουσείου ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΛΑΣ για το έτος 2027
Description: Υπηρεσίες υποστήριξης λειτουργίας και δράσεων του Βιομηχανικού Μουσείου Φωταερίου και του Μουσείου ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΛΑΣ για το έτος 2027
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 92520000 Museum services and preservation services of historical sites and buildings
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Τομέας Βιομηχανικού Μουσείου Φωταερίου
Quantity: 1