See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Tervishoiuteenuse osutaja kohustuslik vastutuskindlustus
Description: Tervishoiuteenuse osutaja kohustuslik vastutuskindlustus / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 314228-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66516000 Liability insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Põhja-Eesti Regionaalhaigla
Internal identifier: 314228-0001
Lot: LOT-0002
Title: Raplamaa Haigla
Description: Tervishoiuteenuse osutaja kohtustuslik vastutuskindlustus / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 314228-0002
Lot: LOT-0003
Title: Läänemaa Haigla
Internal identifier: 314228-0003
Lot: LOT-0004
Title: Hiiumaa Haigla
Internal identifier: 314228-0004