2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa wyposażenia do przeprowadzania procesów mycia, dezynfekcji i sterylizacji w tym sterylizacji niskotemperaturowej dla Centralnej Sterylizatorni przez okres 24 miesięcy.
Description: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyposażenia do przeprowadzania procesów mycia, dezynfekcji i sterylizacji w tym sterylizacji niskotemperaturowej dla Centralnej Sterylizatorni dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. błogosławionego księdza Jerzego Popiełuszki we Włocławku przez okres 24 miesięcy, licząc od dnia zawarcia umowy z podziałem na 14 części , w następującym asortymencie: CZĘŚĆ nr 1. RĘKAWY PAPIEROWO-FOLIOWE CZĘŚĆ nr 2. RĘKAWY UNIWERSALNE CZĘŚĆ nr 3. OPAKOWANIA W ARKUSZACH CZĘŚĆ nr 4. WYPOSAŻENIE EKSPLOATACYJNE DO STERYLIZATORA PLAZMOWEGO CZĘŚĆ nr 5. KONTROLA BIOLOGICZNA PROCESU STERYLIZACJI PARĄ WODNĄ CZĘŚĆ nr 6. PRZYGOTOWYWANIE I DOKUMENTOWANIE PROCESÓW DEKONTAMINACJI CZĘŚĆ nr 7. WSKAŹNIKI CHEMICZNE DO PROCESÓW DEKONTAMINACJI CZĘŚĆ nr 8. WYPOSAŻENIE EKSPLOATACYJNE DO MYJNI ENDOSKOPOWEJ CZĘŚĆ nr 9. WYPOSAŻENIE DO PROCESÓW MYCIA I DEZYNFEKCJI MASZYNOWEJ CZĘŚĆ nr 10. WYPOSAŻENIE DO PROCESÓW STERYLIZACJI CZĘŚĆ nr 11. SZCZOTKI DO MYCIA I INNE AKCESORIA CZĘŚĆ nr 12. POJEMNIKI TRANSPORTOWE Z POKRYWĄ ZINTEGROWANĄ CZĘŚĆ nr 13. POJEMNIKI TRANSPORTOWE Z NAKŁADANĄ POKRYWĄ CZĘŚĆ nr 14. FARTUCHY BARIEROWE Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy dla danej części zamówienia.
Internal identifier: DZP/95/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33191000 Sterilisation, disinfection and hygiene devices
Additional classification (cpv): 33198000 Hospital paper articles, 38910000 Hygiene monitoring and testing equipment, 35113400 Protective and safety clothing
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część nr 1
Description: Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2 (dla danej części zamówienia) do SWZ. (Formularz asortymentowo – cenowy)
Internal identifier: Część nr 1
Main classification (cpv): 33198000 Hospital paper articles
Lot: LOT-0002
Title: Część nr 2
Description: Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2(dla danej części zamówienia) do SWZ. (Formularz asortymentowo – cenowy)
Internal identifier: Część nr 2
Lot: LOT-0003
Title: Część nr 3
Internal identifier: Część nr 3
Lot: LOT-0004
Title: Część nr 4
Internal identifier: Część nr 4
Additional classification (cpv): 38910000 Hygiene monitoring and testing equipment
Lot: LOT-0005
Title: Część nr 5
Internal identifier: Część nr 5
Main classification (cpv): 38910000 Hygiene monitoring and testing equipment
Lot: LOT-0006
Title: Część nr 6
Internal identifier: Część nr 6
Lot: LOT-0007
Title: Część nr 7
Internal identifier: Część nr 7
Lot: LOT-0008
Title: Część nr 8
Internal identifier: Część nr 8
Lot: LOT-0009
Title: Część nr 9
Internal identifier: Część nr 9
Lot: LOT-0010
Title: Część nr 10
Internal identifier: Część nr 10
Lot: LOT-0011
Title: Część nr 11
Internal identifier: Część nr 11
Lot: LOT-0012
Title: Część nr 12
Internal identifier: Część nr 12
Lot: LOT-0013
Title: Część nr 13
Internal identifier: Część nr 13
Lot: LOT-0014
Title: Część nr 14
Internal identifier: Część nr 14
Main classification (cpv): 35113400 Protective and safety clothing