742524-2026 - Competition
Poland – Services related to printing – Usługi zapewnienia Systemu Centralnego Wydruku
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Usługi zapewnienia Systemu Centralnego Wydruku
Description: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi zapewnienia Systemu Centralnego Wydruku. 2. Szczegółowe informacje dotyczące opisu, zakresu i warunków realizacji przedmiotu zamówienia określa „Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ)” stanowiący załącznik nr 2 do SWZ oraz „Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy (PPU)” stanowiące załącznik nr 3 do SWZ.
Internal identifier: BA-V.2610.7.2026.MS
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp - opublikowanie wstępnego ogłoszenia informacyjnego
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79820000 Services related to printing
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Zgodnie z art. 441 ustawy Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji polegającego na możliwości zwiększenia liczby urządzeń wielofunkcyjnych wymaganych do realizacji zamówienia ponad liczby podane w punkcie 2.1. Opisu przedmiotu zamówienia. Zamawiający może wystąpić do Wykonawcy o zainstalowanie maksymalnie: a) 3 dodatkowych fabrycznie nowych urządzeń kolorowych A3 (Typ A) - w drugim roku obowiązywania umowy; b) 3 dodatkowych fabrycznie nowych urządzeń A3 (Typ A) - w trzecim i czwartym roku obowiązywania umowy; c) 4 dodatkowych fabrycznie nowych urządzeń A4 (Typ B) - w drugim roku obowiązywania umowy; d) 4 dodatkowych fabrycznie nowych urządzeń A4 (Typ B) - w trzecim i czwartym roku obowiązywania umowy. Szczegółowe okoliczności skorzystania z prawa opcji określają Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy stanowiące załącznik nr 3 do SWZ oraz Opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 2 do SWZ.