742530-2026 - Competition
Romania – Voluntary health insurance services – „SERVICII DE ASIGURARE VOLUNTARA DE SANATATE PENTRU ANGAJATII SNGN ROMGAZ SA MEDIAS”
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: „SERVICII DE ASIGURARE VOLUNTARA DE SANATATE PENTRU ANGAJATII SNGN ROMGAZ SA MEDIAS”
Description: Contractarea prestării serviciilor de asigurare voluntara de sănătate pentru angajații SNGN Romgaz SA Mediaș Termenul limită pentru depunerea solicitărilor de clarificări de către operatorii economici: cu 18 zile înainte de termenul limită de depunere a ofertelor. Entitatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificări în a 11 - a zi înainte de termenul limită de depunere a ofertelor. Entitatea contractantă nu răspunde solicitărilor de clarificări postate după termenul limită mai sus menționat.
Internal identifier: 14056826/2026/S786_ RGZ_S_165_SED
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66512210 Voluntary health insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: Contractarea prestării serviciilor de asigurare voluntara de sănătate pentru angajații SNGN Romgaz SA Mediaș, conform specificatiilor caietului de sarcini. Termenul limită pentru depunerea solicitărilor de clarificări de către operatorii economici: cu 18 zile înainte de termenul limită de depunere a ofertelor. Entitatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificări în a 11 - a zi înainte de termenul limită de depunere a ofertelor. Entitatea contractantă nu răspunde solicitărilor de clarificări postate după termenul limită mai sus menționat.
Internal identifier: 1