2. Procedure
Procedure
Title: KPP Kołobrzeg – budowa nowej siedziby
Description: 1. Budowa budynku Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu wraz z budynkami towarzyszącymi (budynek administracyjny, budynek dla przewodników psów policyjnych wraz z zapleczem i wybiegiem, budynek garażowy ze strzelnicą i miejscami doraźnego schronienia (MDS), zespół wiat na samochody, obiekt na agregat prądotwórczy i magazyn, śmietnik, instalacja fotowoltaiczna, turbina wiatrowa oraz maszt antenowym na dachu budynku administracyjnego o wys. 32 m. a) Zakładane parametry projektowanego budynku administracyjnego: - wysokość: 11,87 m, - powierzchnia zabudowy: 1 210,12 m², - powierzchnia użytkowa: 3 663,17 m2, - ilość kondygnacji: 3 nadziemne, 1 podziemna, budynek częściowo podpiwniczony. b) Zakładane parametry projektowanego budynku dla przewodników psów wraz z zapleczem: - wysokość: 4,05 m, - powierzchnia użytkowa (bez wybiegu): 147,37 m2, - ilość kondygnacji: 1. c) Zakładane parametry projektowanego budynku ze strzelnicą i miejscem doraźnego schronienia (MDS): - wysokość: 5,75 m, - powierzchnia użytkowa: 735,27 m2, - ilość kondygnacji: 1 naziemna, 1 podziemna (MDS – pow. użytkowa 249,4 m2,) d) Zakładane parametry wiat samochodowych: - wiata samochodowa na 10 stanowisk o pow. użytkowej 241,60 m2 - wiata samochodowa na 5 stanowisk o pow. użytkowej 140,64 m2, e) Instalacja fotowoltaiczna zlokalizowana na terenie działki o mocy ~100kWp, f) instalacja pomp ciepła typu powietrze-woda, g) turbina wiatrowa – 1szt., h) zagospodarowanie terenu: - pow. zabudowy: 2 362,06 m², - powierzchnia utwardzona (drogi wew., miejsca parkingowe, chodniki): 7 521,72 m², - powierzchnia terenu biologicznie czynnego: 5 176,43m2, i) Wykonanie robót budowlanych obejmujących zagospodarowanie terenu, w tym m.in.: - przyłącza: wodociągowe, kanalizacji sanitarnej i deszczowej, elektryczna, kanalizacji teletechnicznej, - zewnętrzne instalacje na terenie działki Inwestora: wodociągowa, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej, elektryczna, kanalizacji teletechnicznej, zbiornik p. pożarowy, - drogi dojazdowe, miejsca parkingowe, chodniki, - ogrodzenie z bramami przesuwnymi i furtkami o wysokości 2,00-2,20 m, z elem. metalowych-276,51 mb, murowane -101,08 mb, - szlabany, - miejsce składowania i segregacji odpadów stałych. Zamawiający wymaga, aby roboty budowlane wykonane były z nowych materiałów o parametrach określonych w szczegółowych specyfikacjach technicznych dla wszystkich branż. Szczegółowy opis i zakres prac zawarty jest w dokumentacji stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ. 2. Szczegółowe wymagania odnośnie odbioru, warunków gwarancji i płatności przedmiotu zamówienia określone zostały postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 6 do SWZ.
Internal identifier: ZZ-2380-114/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45216000 Construction work for buildings relating to law and order or emergency services and for military buildings
Additional classification (cpv): 45110000 Building demolition and wrecking work and earthmoving work, 45100000 Site preparation work, 45230000 Construction work for pipelines, communication and power lines, for highways, roads, airfields and railways; flatwork, 09331200 Solar photovoltaic modules, 09332000 Solar installation, 31121340 Wind farm, 45315600 Low-voltage installation work, 45311100 Electrical wiring work, 45310000 Electrical installation work, 45316100 Installation of outdoor illumination equipment, 45312100 Fire-alarm system installation work, 45312200 Burglar-alarm system installation work, 45312330 Radio aerial installation work, 45314100 Installation of telephone exchanges, 32410000 Local area network, 45330000 Plumbing and sanitary works, 45331000 Heating, ventilation and air-conditioning installation work, 45231300 Construction work for water and sewage pipelines
5. Lot
Lot: LOT-0002