742639-2026 - Competition
Netherlands – Information systems – ERP systeem INNOVO
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: ERP systeem INNOVO
Description: INNOVO is middels deze aanbesteding op zoek naar één of meerdere leveranciers t.b.v. het ERP-systeem en de salarisadministratie. Dit wordt vormgegeven door deze aanbesteding conform geldende wet- en regelgeving voor alle elementen die we binnen INNOVO op dit moment hebben georganiseerd in of aanpalend aan de huidige situatie en/of in de dienstverlening van de externe salarisadministratie. De scope van de aanbesteding omvat: -Personeels- en salarisadministratiesysteem; -Financieel administratiesysteem; -Contractmanagement en -administratiesysteem; -IAM (koppeling met Entra ID -M365 en de HR koppeling met ParnasSys); -Meldingen systeem (facilitair, OICT, vastgoed tickets); -Salarisadministratie; -Technisch beheer van het systeem.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48810000 Information systems
Additional classification (cpv): 48444000 Accounting system, 48445000 Customer Relation Management software package, 48451000 Enterprise resource planning software package
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: FA (financiële administratie)
Description: Zie Mercell tender T202240.
Lot: LOT-0002
Title: PSA (personeel salaris administratiesysteem) en externe salarisadministratie
Lot: LOT-0003
Title: Contract- en meldingensysteem
742639-2026 - Mededinging
Nederland – Informatiesystemen – ERP systeem INNOVO
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Titel: ERP systeem INNOVO
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48810000 Informatiesystemen
Aanvullende classificatie (cpv): 48444000 Boekhoudsysteem, 48445000 Software voor elektronisch klantenbeheer, 48451000 Software voor ERP (Enterprise resource planning)
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: FA (financiële administratie)
Perceel: LOT-0002
Perceel: LOT-0003
Titel: Contract- en meldingensysteem