2. Procedure
Procedure
Title: Leveren van PMD-zakken
Description: Het leveren van 60 liter en 90 liter polyethyleen-trekbandzakken voor de selectieve inzameling van de PMD-fractie (plastic verpakkingen, metalen verpakkingen en drankkartons) in de steden en gemeenten van het IVM-samenwerkingsgebied. Deze inzameling vindt plaats in het kader van het Fost Plus-project met het oog op de toepassing van het Interregionaal Samenwerkingsakkoord. De PMD-zakken moeten na gebruik tevens teruggenomen en verwerkt worden op kosten van de leverancier. Fost Plus staat evenwel in voor de invulling van de praktische aspecten van de terugnameplicht.
Internal identifier: PPP0DJ-559/6229/2026/34
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 19640000 Polythene waste and refuse sacks and bags
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 2026/34_1