2. Procedure
Procedure
Title: Dynamický nákupní systém na dodávky a implementace HW pro rekonstrukci objektů ČEPS
Description: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v DNS budou průběžné dodávky a implementace hardwaru poplachového, zabezpečovacího, tísňového systému a systému kontroly vstupu (HW PZTS a SKV) pro rekonstrukci objektů Zadavatele podle jeho aktuálních potřeb, včetně souvisejících služeb (doprava, montáž, zaškolení, servis atd.), jedná se zejména o (PZTS) - prvky poplachového systému určené pro detekci a indikaci přítomnosti osob, vstupu nebo pokusu o vstup nepovolané osoby do střežených objektů. Dále detekční prostředky systému obvodové, plášťové a prostorové ochrany objektů a detekční prostředky pro ochranu určených pracovních míst (osobní ochrana) a (SKV) - prvky systému pro řízení a dokumentaci vstupů a vjezdů na základě přidělených oprávnění, včetně detekce neoprávněného přístupu a násilného otevření.
Internal identifier: DNS č. 2
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: dynamický nákupní systém
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 31000000 Electrical machinery, apparatus, equipment and consumables; lighting
Additional classification (cpv): 35120000 Surveillance and security systems and devices, 51612000 Installation services of information-processing equipment, 51300000 Installation services of communications equipment, 51100000 Installation services of electrical and mechanical equipment, 50610000 Repair and maintenance services of security equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 51612000 Installation services of information-processing equipment, 35120000 Surveillance and security systems and devices, 51300000 Installation services of communications equipment, 51100000 Installation services of electrical and mechanical equipment, 50610000 Repair and maintenance services of security equipment